KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13857042
nr 1385 7042
Gravyrer
2 st, Frankrike, yttermått inklusive ram: 55x38 cm
Kondition: ramar med skador slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:48:37
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr